Karrier

Szeretnél egy nemzetközi cégnél dolgozni? Ha úgy gondolod, elég jó vagy ahhoz, hogy csatlakozz hozzánk, küldd el az önéletrajzod!

Cégünk tapasztalt munkatársat keres üzletkötő munkakörbe.

Feladatok:

Kapcsolattartás a vevőkkel és a szállítókkal, új vevők és projektek feltárása. Projektek menedzselése, az igény felmerülésétől a megrendelésen túl a leszállításig és a beüzemelésig. After sales feladatok ellátása.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően magas jövedelem
  • Céges autó
  • Mobiltelefon
  • Korszerű munkahelyi körülmények és technikai feltételek
  • Szakmailag felkészült, együttműködő csapat
  • Igényes, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Nemzetközi munkamegosztásban való közvetlen részvétel

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és az elvárásainknak megfelel, kérjük, hogy angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét juttassa el hozzánk az [email protected] e-mail címre.

Cégünk gondnoki munkakörbe tapasztalt munkatársat keres, részmunkaidőbe.

Feladatok:

  • Irodaépület tisztán tartása (teljes körű takarítás minimum heti két alkalommal a munkaidő után)
  • Kétszintes irodaépület karbantartása, apróbb javítások elvégzése
  • Általános irodai beszerzések intézése (kéthetente)
  • Eseti jellegű rendelkezésre állás

Fényképes önéletrajzot a 06 1 348-6001-es faxszámra vagy az [email protected] e-mail címre, illetve postai úton a Ferry Contact Kft. címére várjuk (1195 Budapest, Vas Gereben u. 4/F).

Kérdése van? Szeretné ha visszahívnánk?
Írjon nekünk az alábbi űrlap kitöltésével. Kollégáink hamarosan felveszik Önnel a kapcsolatot.