Karrier

Szeretnél egy nemzetközi cégnél dolgozni? Ha úgy gondolod, elég jó vagy ahhoz, hogy csatlakozz hozzánk, küldd el az önéletrajzod!

Cégünk munkatársat keres festékkeverő-raktáros munkakörbe.

Feladatok:

  • Nyomdaipari üzemben festékkeverési munkálatok elvégzése
  • Beérkező termékek átvételi ellenőrzése
  • Áru összekészítés megrendelés/szállítólevél alapján, kiszállítás előtti termék ellenőrzés elvégzése
  • Gyártási heti/napi ütemterv tartása
  • Az elvégzett munkák megfelelő dokumentálása
  • Leltározásban való részvétel
  • Üzem és raktár rendjének, állagának megőrzése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Korszerű munkahelyi körülmények és technikai feltételek
  • Szakmailag felkészült, együttműködő csapat
  • Változatos feladatok
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Vidám munkahelyi légkör

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és az elvárásainknak megfelel, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát juttassa el hozzánk az allas@ferrygrp.com e-mail címre.

Kérdése van? Szeretné ha visszahívnánk?
Írjon nekünk az alábbi űrlap kitöltésével. Kollégáink hamarosan felveszik Önnel a kapcsolatot.