Karrier

Szeretnél egy nemzetközi cégnél dolgozni? Ha úgy gondolod, elég jó vagy ahhoz, hogy csatlakozz hozzánk, küldd el az önéletrajzod!

Feladatai:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a beszállítókkal a megrendelések, határidők, szállítások és észrevételek kezelése tekintetében.
  • Beszerzési és értékesítési folyamatok ügyintézése, nyomon követése és rögzítése integrált vállalatirányítási rendszerben (termékek kezelése, megrendelések készítése, fuvarszervezés, áru bevételezése, számlázás, stb.).
  • Számlák feldolgozása a vállalatirányítási rendszerben.
  • Pénzügyi ügyintézés támogatása.
  • Marketing tevékenységben való részvétel.
  • Üzletkötők munkájának támogatása.
  • Egyéb adminisztratív és asszisztensi feladatok ellátása.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Korszerű munkahelyi körülmények és technikai feltételek
  • Szakmailag felkészült, együttműködő csapat
  • Igényes, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Nemzetközi munkamegosztásban való közvetlen részvétel

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és az elvárásainknak megfelel, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát juttassa el hozzánk az [email protected] e-mail címre.

Kérdése van? Szeretné ha visszahívnánk?
Írjon nekünk az alábbi űrlap kitöltésével. Kollégáink hamarosan felveszik Önnel a kapcsolatot.